Aktualności - studia doktoranckie

• 27 Czerwca 2018

Rekrutacja na studia doktoranckie r.ak. 2018-2019

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki w roku akademickim 2018/2019 będzie prowadził: stacjonarne studia doktoranckie w dyscyplinach: Automatyka i Robotyka, Mechanika, Budowa i Eksploatacja Maszy, stacjonarne studia doktoranckie "Akustyka. Informacje dotyczące naboru na (...)

• stacjonarne studia doktoranckie w dyscyplinach:
      • Automatyka i Robotyka,
      • Mechanika,
      • Budowa i Eksploatacja Maszy,
    • stacjonarne studia doktoranckie "Akustyka.

Informacje dotyczące naboru na ww. studia, zasad rekrutacji, kalendarza (egzaminu wstępnego), wymaganych dokumentów znajdują się na stronie https://www.agh.edu.pl/doktoranci/rekrutacja/

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego, oraz złożyć w wersji papierowej  w dziekanacie pawilon B2, p.1.