Aktualności - studia doktoranckie

• 05 Września 2017

Studia doktoranckie - egzamin wstępny

Egzamin wstępny (kolokwium kwalifikacyjne) na studia doktoranckie prowadzone na WIMiR odbędzie się 14 września 2017 r. w sali 110 B2 (sala Rady Wydziału). Egzamin prowadzony jest w formie ustnej. Rozpoczęcie egzaminu g. 10:00. Kolejność wejścia na salę ustala komisja egzaminacyjna. (...)
    Studia doktoranckie - egzamin wstępny

Egzamin wstępny (kolokwium kwalifikacyjne) na studia doktoranckie prowadzone na WIMiR odbędzie się 14 września 2017 r. w sali 110 B2 (sala Rady Wydziału). Egzamin prowadzony jest w formie ustnej. Rozpoczęcie egzaminu g. 10:00. Kolejność wejścia na salę ustala komisja egzaminacyjna. Zakres egzaminu obejmuje zagadnienia z deklarowanej dyscypliny.

W tym samym czasie (równolegle) będzie prowadzony egzamin z j. obcego.

Aby przystąpić do egzaminu należy do 10 września zarejestrować się w systemie e-Rekrutacja i dostarczyć do dziekanatu (B2 parter p.1) komplet dokumentów.

Proces rekrutacji studentów na studia doktoranckie prowadzony jest z wykorzystaniem systemu rekrutacyjnego e-Rekrutacja. Wszystkie innformacje dotyczące procesu rekrutacji podawane są na bieżąco na stronie AGH pod adresem http://www.agh.edu.pl/doktoranci/rekrutacja/.

Zasady naboru na WIMiR dostępne w pliku...