Aktualności-niestacjonarne

• 30 Października 2020

Dziekanat nieczynny - 31.10.2020

W dniu 31.10.2020 (sobota) Dziekanat Studiów Niestacjonarnych będzie zamknięty.

dodał: Dziekanat, DZN
  • 22 Września 2020

Studia niestacjonarne - planowane terminy zjazdów w semestrze zimowym 2020/2021

W semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 na studiach niestacjonarnych I-go i II-go stopnia wszystkie zajęcia wykładowe oraz lektoraty będą realizowane w formie webinarów/transmisji on-line z wykorzystaniem platformy UPeL lub MS-Teams. Pozostałe zajęcia będą realizowane na terenie (...)
    Studia niestacjonarne - planowane terminy zjazdów w semestrze zimowym 2020/2021

W semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 na studiach niestacjonarnych I-go i II-go stopnia wszystkie zajęcia wykładowe oraz lektoraty będą realizowane w formie webinarów/transmisji on-line z wykorzystaniem platformy UPeL lub MS-Teams. Pozostałe zajęcia będą realizowane na terenie Uczelni w zmniejszonych liczebnościowo grupach. W pliku w załączniku podano terminy zjazdów/zajęć dla poszczególnych lat i kierunków łącznie z oznaczeniem formy realizacji zajęć w danym terminie:
    - o - zajęcia on-line - realizowane w formie kształcenia na odległość,
    - k - zajęcia kontaktowe - zajęcia realizowane na terenie Uczelni w tradycyjnej formie.

Przed rozpoczęciem zajęć każdy student wpisany do grupy zajęciowej otrzyma od prowadzącego zajęcia on-line informację w jaki sposób dołączyć do zajęć prowadzonych zdalnie.

• 04 Czerwca 2020

Dziekanat - funkcjonowanie w soboty

W soboty (06.06 oraz 13.06.2020) w sprawach, w których obecność studenta w Dziekanacie jest konieczna, zapraszamy od 10 do 14.

• 17 Lutego 2020

zmiana dyżuru Prodziekana

Informujemy, że dyżur Prodziekana dr hab. inż. Krzysztofa Kołodziejczyka jest przesunięty z dnia 22.02.2020 na dzień 29.02.2020 r.

• 22 Stycznia 2020

Terminy egzaminów w semestrze zimowym 2019/2020 - studia niestacjonarne

• 02 Stycznia 2020

Studia niestacjonarne - planowane terminy zjazdów w semestrze letnim